شرکت آذین آرا شانلی

درباره شانلی

_

شرکت آذین آرا شانلی با اندوخته ای غنی از طرح، ایده و عمل همراه با هدف گذاری بلند مدت و اندیشمندانه فعالیت خود را در زمینه تولید پوشاک از سال 1392 آغاز نمود. طراحی و تولید انواع البسه با آخرین تکنولوژی روز با هدف استفاده داخلی و صادراتی شامل تولید کت و شلوار مردانه، مانتو شلوار زنانه، لباس کار، کاپشن، روپوش، پیراهن مردانه، شلوار جین، انواع پالتو، و دیگر ملزومات دوخت محصول می باشد.
شرکت آذین آرا شانلی با به کارگیری جدیدترین سیستم های صنعتی و پیاده سازی پیشرفته ترین فن آوری ها در تولید پوشاک در پی دستیابی به اهدافی مانند حفظ محیط زیست، تجهیز مدارس، ترویج فرهنگ مصرف کالای مرغوب ایرانی و بهبود سلامت فردی و اجتماعی از طریق تولید پوشاک با الیاف طبیعی است و در طرح حفظ سرمایه های ملی نیز، سعی بر این شده است که از مواد اولیه ایرانی در تولیدات محصولات استفاده شود.
شرکت رسالت خود می داند با صیانت از تاریخ، تمدن و فرهنگ درخشان گذشتگان در کشورمان و آمیختن آن با تکنولوژی و دانش روز دنیا بهترین البسه را طراحی، تولید و به هموطنان عزیز عرضه نماید، به گونه ای که هموطنان را از خرید کالای مشابه خارجی بی نیاز گرداند.

_

برخی از دستاوردهای شانلی

تامین سالانه فرم 3000 پرسنل گروه کارخانجات مقصود

تامین سالانه لباس کار مصرفی کلیه پرسنل گروه کارخانجات مقصود

طراحی و دوخت ست های پوشاک متناسب با فرهنگ ایرانی

_

آلبوم تصاویر