محصـولات اوپـال

بـرند آیـروپـال

گروه کاخانجات مقصود

اصالت در طراحی

طرح هایی اصیل الهام گرفته شده از هنر اسلامی و تمدن چند هزار ساله سرزمین پارس

ظریف و مقاوم

چندین مرحله حرارت هفتصد درجه سانتی گراد و بالاتر محصولات اوپال را در برابر شوک دمایی، ضربه های ناگهانی و حتی حرارت مقاوم می نماید.
این فرایند نه تنها باعث می شود ظروف اوپال راحت و آسان شستشو شوند بلکه باعث می شود تا آنها نسبت به ظروف چینی شفاف و براق تر باشند

برخواسته از دل زمین

ماده معدنیِ اصلی که ظروف اوپال از آنها ساخته شده است، سیلیس است، سیلیس دومين عنصر فراوان در پوسته زمين که بسیار مقاوم در برابر حرارت و فرایندهای شیمیایی است، همین خواص آن را برای انسان جالب ساخته ‌است. اولین کاربرد سیلیس احتمالا مربوط به فعالیت‌های متالوژیکی و ساخت شیشه می باشد که از چند هزار سال قبل از میلاد مسیح بوده و همچنان در طول تاریخ ادامه دارد

حافظ زمین

ظروف شکسته شده، لب پر و فرسوده اوپال این قابلیت را دارند تا مجددا به چرخه تولید بازگردند این ویژگی باعث می شود سیلیس کمتری برای تولید محصولات اوپال استفاده شود و در نتیجه انرژی کمتری در فرآیند استخراج، فرآوری و حمل سیلیس استفاده شود.

نگار شده با پلاتین

ذوق هنرمندان خراسان! سرزمین طلوع خورشید با پلاتین آراسته شد تا اصالت هنر و تمدن ایران در برابر ناملایمات روزگار حرارت و خوردگی استقامت داشته باشد.
استفاده از پلاتین در چاپ گل وطرح‌ها، ظروف اوپال را در مایکرو ویو و ماشین ظرفشویی قابل استفاده می‌کند و در برابر مواد اسیدی و بازی نیز مقاوم هستند و به سادگی پاک نمی شوند.

تنوع در طراحی بدنه